Bestuur Hotels regio Brugge VZW

Hotel regio Brugge VZW is de officiële beroepsvereniging van de Brugse hotels. Het bestuur bestaat uit meerdere hotelmanagers. 

Voorzitter
Thierry Lemahieu - voorzitter@hotels-brugge.org
(General Manager - Hotel Prinsenhof)

Secretaris
Paul Asselman - secretaris@hotels-brugge.org
(General Manager - Hotel Fevery)
 

Penningmeester
Dimitri Thirion - penningmeester@hotels-brugge.org
(General Manager - Hotel Jan Brito)


Webmaster
Johannes Allewaert - webmaster@hotels-brugge.org
(General Manager - Hotel Bourgoensch Hof)

Discover Bruges
Garrett Spaey - dossiers@hotels-brugge.org
(General Manager - Hotel Patritius)

Events
Thomas Berteloot - events@hotels-brugge.org
(General Manager - Martin’s Brugge)

Pers en communicatie
Patrick Rosenhøj - mailbox06@hotels-brugge.org
(General Manager - Hotel Rosenburg)


__________________________________________________

Secretariaat
Patricia Ryde - secretariaat@hotels-brugge.org

Algemene informatie:
info@hotels-brugge.org
Hotels regio Brugge vzw
Freren Fonteinstraat 1
8000 Brugge
BE 0878062014 - RPR Brugge